Home » Basket » Microben U10

microben U10

Spelers

Juliette Arys

Warre Breemersch

Foeke Deilgat

Lise Monkerhey

Korneel Pequeur

Arjen Petyt

Jules Proot

Logan Pyfferoen

Xander Vanhaeren

Doutzen Vanmiddelem

Fien Van Ruyskensvelde

Trainingsuren:

Dinsdag : 18u30 tot 20u00 - Sporthal De Sportbox Torhout

Vrijdag  : 17u30 tot 19u00 - Sporthal De Sportbox Torhout

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Liesbeth El Bazi

Ploegverantwoordelijke : Thomas Proot

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2021/2022

U10 Niveau 4 C2

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 25-09-2021 09.00 KBGO Finexa Basket@Sea G10 B 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 09-10-2021 15.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 B 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zondag 17-10-2021 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 BBC Groep Linden Oudenburg G10 A
Zaterdag 23-10-2021 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zondag 31-10-2021 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zondag 14-11-2021 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 KBGO Finexa Basket@Sea G10 B
Zondag 21-11-2021 15.30 Torhout Lions G10 A 1 - 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 B
Zaterdag 27-11-2021 09.00 BBC Groep Linden Oudenburg G10 A 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 04-12-2021 17.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B
Zaterdag 11-12-2021 17.00 Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 08-01-2022 09.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 23-01-2022 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Racing Brugge G10 A
Zaterdag 05-02-2022 11.00 Avanti Brugge 2015 G10 C 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zondag 13-02-2022 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Bebita Eernegem G10 A
Zaterdag 26-02-2022 14.00 Basket Midwest All-in Garden Tielt G10 A 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 27-02-2022 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A
Zaterdag 12-03-2022 10.45 Racing Brugge G10 A 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zondag 20-03-2022 13.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 26-03-2022 15.00 Bebita Eernegem G10 A 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 02-04-2022 17.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G10 A
Zaterdag 16-04-2022 10.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G10 A 1 - 1 Torhout Lions G10 A
Zaterdag 23-04-2022 09.00 Torhout Lions G10 A 1 - 1 Avanti Brugge 2015 G10 C
Zaterdag 30-04-2022 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A Torhout Lions G10 A
Zondag 08-05-2022 15.00 Torhout Lions G10 A Basket Midwest All-in Garden Tielt G10 A

Klassementen 2021/2022

U10 Niveau 4 C2

nr Team
- Torhout Lions G10 A
- B.C. Blue Stars Brugge G10 B
- KBGO Finexa Basket@Sea G10 B
- BBC Groep Linden Oudenburg G10 A
- Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B
- Zedelgem Lions G10 B
Nr Team
- Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A
- Bebita Eernegem G10 A
- Racing Brugge G10 A
- Torhout Lions G10 A
- Avanti Brugge 2015 G10 C
- TeleVoIP Zedelgem Lions G10 B
- Basket Midwest All-in Garden Tielt G10 A
- Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G10 A