Dames B

Speelsters

Justine Henry

Babette Deleersnyder

Annelien Francois

Deborah Devooght

Julie Grunewald

Julie Bol

Sofie Termote

Jenna Braeckman

Eillish Daems

Margaux Delameilleure

Ella Werbrouck

Annelies Moyaert

Staff

COACH: Duthoo Lenie

PLOEGVERANTWOORDELIJKE: Christa De Vriese

trainingsuren

  • Dinsdag: van 19u30 tot 21u00 - Sporthal De Sportbox Torhout
  • Vrijdag: van 19u30 tot 21u00 - Sporthal De Sportbox Torhout

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 20/08/2022 17.00 Assurwest Torhout Lions DSE B 21-93 BBC Schelle DSE A
Zaterdag 10/09/2022 18.30 BBC White Star Sterre St. Amandsberg DSE A 47 - 49 Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 18/09/2022 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 37 - 49 Assurwest Torhout Lions DSE B

Wedstrijden competitie

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 2/10/2022 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B 62 - 44 BBC P Heuvelland DSE A
Zondag 9/10/2022 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 80 - 33 Assurwest Torhout Lions DSE B
Zaterdag 15/10/2022 19.00 Assurwest Torhout Lions DSE B 35 - 55 BC Oostende Basket@Sea DSE R
Zaterdag 5/11/2022 17.30 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A 48 - 56 Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 13/11/2022 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B 33 - 54 BC Oostende Basket@Sea DSE B
Zaterdag 26/11/2022 18.00 Avanti Brugge Dames DSE C Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 11/12/2022 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B Basket SKT Ieper DSE C
Zondag 15/01/2023 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B Midwest All4ONE Basketbal Menen DSE A
Zondag 22/01/2023 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A
Zondag 29/01/2023 14.30 Basket SKT Ieper DSE C Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 05/02/2023 15.30 BBC Koksijde DSE A Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 12/02/2023 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B Avanti Brugge Dames DSE C
Zondag 26/02/2023 13.00 BBC P Heuvelland DSE A Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 05/03/2023 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A
Zaterdag 11/03/2023 18.00 BC Oostende Basket@Sea DSE R Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 26/03/2023 13.30 BC Oostende Basket@Sea DSE B Assurwest Torhout Lions DSE B
Zaterdag 22/04/2023 16.00 Midwest ALL4ONE Basketbal Menen DSE A Assurwest Torhout Lions DSE B
Zondag 30/04/2023 15.00 Assurwest Torhout Lions DSE B BBC Koksijde DSE A

KLASSEMENT 2e PROV. DAMES WEST VLAANDEREN

Nr Team P W D L F Pts For Agt
1 BBC Koksijde DSE A 5 5 0 0 0 15 281 225
2 Basketclub Red Sharks Koelare DSE A 5 4 0 1 0 13 361 223
3 BC Oostende Basket@Sea DSE B 5 3 0 2 0 11 257 223
4 Basket SKT Ieper DSE C 4 3 0 1 0 10 227 149
5 Assurwest Torhout Lions DSE B 4 2 0 2 0 8 184 226
6 BBC P Heuvelland DSE A 4 2 0 2 0 8 220 191
7 Midwest ALL4ONE Basketbal Menen DSE A 5 1 0 4 0 6 148 298
8 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A 5 0 0 5 0 5 215 314
9 Avanti Brugge Dames DSE C 3 0 0 3 0 3 110 154
10 BC Oostende Basket@Sea DSE R 0 0 0 0 0 0 0 0