Benjamins U12 Jongens SEIZOEN 2022 - 2023

SPELERS BENJAMINS JONGENS U12 SEIZOEN 2022 - 2023

Lucas De Visch

Jules Proot

Dré Van Den Bogaerde

Miel Herman

Logan Pyfferoen

Arjen Petyt

Adriaan Pequeur

Romeo Embo

Axel Flameyn

Fouke Deilgat

Louis Vanpraet

TECHNISCHE STAFF

COACH: Wendy Vlaeminck

PLOEGVERANTWOORDELIJKE: Thomas Proot

KALENDERS BENJAMINS JONGENS U12 SEIZOEN 2022 - 2023

BEKER VAN WEST VLAANDEREN U12 GEMENGD POULE H

DAG DATUM UUR THUISPLOEG UITSLAG BEZOEKERS
Zaterdag 29-10-2022 15.00 A.C.J. Brugge Basket G12A 76 - 15 Assurwest Torhout Lions G12A
Zondag 11-12-2022 13.00 Assurwest Torhout Lions G12A Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G12A
Zondag 08-01-2023 15.00 Assurwest Torhout Lions G12A BC Knokke Heist G12A

REGULIERE COMPETITIE U12 JONGENS NIVEAU 4C1

DAG DATUM UUR THUISPLOEG UITSLAG BEZOEKERS
Zaterdag 10-09-2022 11.00 Assurwest Torhout Lions G12A 33 - 52 BBC Oudenburg G12A
Zaterdag 17-09-2022 09.00 KBGO Finexa Basket@Sea G12B 83 - 30 Assurwest Torhout Lions G12A
Zondag 25-09-2022 16.00 Assurwest Torhout Lions G12A 64 - 33 Bebita Eernegem G12A
Zondag 02-10-2022 17.00 Assurwest Torhout Lions G12A 24 - 79 KBGO Finexa Basket@Sea G12C
Zaterdag 08-10-2022 12.15 Basket Red Sharks Koekelare G12B 78 - 40 Assurwest Torhout Lions G12A
Zondag 23-10-2022 17.00 Assurwest Torhout Lions G12A 27 - 97 KBGO Finexa Basket@Sea G12B
Zondag 13-11-2022 15.00 Assurwest Torhout Lions G12A Basket Red Sharks Koekelare G12B
Zaterdag 19-11-2022 17.00 KBGO Finexa Basket@Sea G12C Assurwest Torhout Lions G12A
Zaterdag 26-11-2022 09.00 Bebita Eernegem G12A Assurwest Torhout Lions G12A
Zaterdag 03-12-2022 13.00 BBC Oudenburg G12A Assurwest Torhout Lions G12A

KLASSEMENTEN BENJAMINS JONGENS U12 SEIZOEN 2022 - 2023

BEKER VAN WEST VLAANDEREN U12 GEMENGD POULE H

Nr. TEAM P W D L F Pts. For Agt
1 A.C.J. Basket Brugge G12A 1 1 0 0 0 3 76 15
2 BC Knokke Heist G12A 1 1 0 0 0 3 68 18
3 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem G12A 1 0 0 1 0 1 18 68
4 Assurwest Torhout Lions G12A 1 0 0 1 0 1 15 76

REGULIERE COMPETITIE U12 JONGENS NIVEAU 4 C1

Nr. TEAM P W D L F Pts. For Agt
1 KBGO Finexa Basket@Sea G12C 6 6 0 0 0 18 508 170
2 KBGO Finexa Basket@Sea G12B 6 5 0 1 0 16 474 212
3 Basketclub Red Sharks Koekelare G12B 6 4 0 2 0 14 335 272
4 BBC Groep Linden Oudenburg G12A 7 3 0 4 0 13 367 342
5 Assurwest Torhout Lions G12A 6 1 0 5 0 8 218 422
6 Bebita Eernegem G12A 7 0 0 7 0 7 150 634