Home » Microben U10

microben U10

Spelers

Jasper Coddens 

Foeke Deilgat

Florian Diet

Romeo Embo

Jayden Lauwyck

David-Nicolas Neagu

Korneel Pequeur

Jules Proot

Helder Thant

Chadrick Van Belle

Charle Vandenheuvel

Xander Vanhaeren

Doutzen Vanmiddelen

Trainingsuren:

Maandag: 17u30 tot 19u00 - Sporthal De Sportbox Torhout

Woensdag: 17u00 tot 18u30 - Sporthal De Sportbox Torhout

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Danny Claeys

Assistent-coach : 

Ploegverantwoordelijke : 

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 13-09-2020 10.45 KB Oostende Bredene G10 B 1 - 1 Lions Torhout G10 A
Zondag 20-09-2020 15.00 Lions Torhout G10 A 1 - 1 KB Oostende Bredene G10 B
Zaterdag 03-10-2020 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1 - 1 Lions Torhout G10 A
Zondag 11-10-2020 09.00 Wytewa Roeselare G10 B 1 - 1 Lions Torhout G10 A
Zondag 18-10-2020 15.00 Lions Torhout G10 A 1 - 1 A.C.J. Basket Brugge G10 A
Zondag 15-11-2020 15.00 Lions Torhout G10 A 1 - 1 Wytewa Roeselare G10 B
Zaterdag 21-11-2020 15.15 A.C.J. Basket Brugge G10 A 1 - 1 Lions Torhout G10 A
Zondag 06-12-2020 12.30 Lions Torhout G10 A 1 - 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 15.00 Lions Torhout G10 A 1 - 1 Avanti Brugge 2015 G10 B
Zaterdag 16-01-2021 09.00 BC Knokke-Heist G10 B 1 - 1 Lions Torhout G10 A
Zaterdag 23-01-2021 13.00 Lions Torhout G10 A 1 - 1 Mibac Middelkerke G10 B
Zaterdag 30-01-2021 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Lions Torhout G10 A
Zaterdag 06-02-2021 13.00 Lions Torhout G10 A A.C.J. Basket Brugge G10 B
Zaterdag 27-02-2021 15.00 Kon BBC De Panne vzw G10 B Lions Torhout G10 A
Zondag 07-03-2021 14.30 Lions Torhout G10 A Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 13-03-2021 12.00 Avanti Brugge 2015 G10 B Lions Torhout G10 A
Zondag 21-03-2021 15.00 Lions Torhout G10 A BC Knokke-Heist G10 B
Zondag 28-03-2021 09.00 Mibac Middelkerke G10 B Lions Torhout G10 A
Zaterdag 17-04-2021 15.15 A.C.J. Basket Brugge G10 B Lions Torhout G10 A
Zondag 25-04-2021 14.45 Lions Torhout G10 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D
Zaterdag 01-05-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 B Lions Torhout G10 A
Zondag 09-05-2021 13.15 Lions Torhout G10 A Kon BBC De Panne vzw G10 B

Klassement U10 Niveau 4 BC

nr Team
- KB Oostende Bredene G10 B
- Lions Torhout G10 A
- A.C.J. Basket Brugge G10 A
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B
- Wytewa Roeselare G10 B

Klassement U10 Niveau 4 R2 BA

nr Team
- Lions Torhout G10 A
- A.C.J. Basket Brugge G10 B
- Avanti Brugge 2015 G10 B
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D
- Zedelgem Lions G10 B
- BC Knokke-Heist G10 B
- Kon BBC De Panne vzw G10 B
- Mibac Middelkerke G10 B