Home » Dames Basket

Dames Basket

Lincy De Groote

Kjenta Desimpelaere

Liesbeth El Bazi

Shanna Lingier

Stephanie Mertens

Linde Philippaerts

Merel Philippaerts

Katrien Teelen

Djensy Tournoy

Barbara Tyberghien

Evelyn Vandepoel

Gaëlla Van Wesemael

Lisa Vens

Vivi Zoteva

Trainingsuren

Dinsdag: van 20u00 tot 21u30 - Sporthal De Sportbox Torhout

Vrijdag: van 19u30 tot 21u00 - Sporthal De Bosserij Veldegem

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach: Lenie Duthoo

Ploegverantwoordelijke : Christa De Vriese

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 05-09-2020 17.00 Basket Desselgem DSE A 30 - 58 Lions Torhout DSE A
Zaterdag 12-09-2020 19.00 Lions Torhout DSE A 41 - 41 Amon Jeugd Gentson C

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 04-10-2020 17.00 Lions Torhout DSE A 66 - 42 Zedelgem Lions DSE A
Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A Lions Torhout DSE A
Lions Torhout DSE A KB Oostende Bredene DSE Z
Bobcat Wielsbeke DSE A Lions Torhout DSE A
Basketclub Red Sharks Koekelare DSE B Lions Torhout DSE A
Avanti Dames Brugge DSE C Lions Torhout DSE A
Lions Torhout DSE A B.C. Blue Stars Brugge DSE C
Lions Torhout DSE A Kortrijk Spurs DSE E
Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B Lions Torhout DSE A
Kortrijk Spurs DSE F Lions Torhout DSE A
Lions Torhout DSE A Basket SKT Ieper DSE C
"Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Lions Torhout DSE A
Zedelgem Lions DSE A Lions Torhout DSE A
Zaterdag 13-02-2021 19.00 Lions Torhout DSE A Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A
Zaterdag 20-02-2021 18.30 KB Oostende Bredene DSE Z Lions Torhout DSE A
Zaterdag 27-02-2021 19.00 Lions Torhout DSE A Bobcat Wielsbeke DSE A
Zaterdag 13-03-2021 19.00 Lions Torhout DSE A Basketclub Red Sharks Koekelare DSE B
Zaterdag 27-03-2021 19.00 Lions Torhout DSE A Avanti Dames Brugge DSE C
Zaterdag 10-04-2021 20.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C Lions Torhout DSE A
Zaterdag 17-04-2021 17.00 Kortrijk Spurs DSE E Lions Torhout DSE A
Zondag 25-04-2021 15.00 Lions Torhout DSE A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
Zondag 02-05-2021 13.00 Lions Torhout DSE A Kortrijk Spurs DSE F
Zondag 09-05-2021 14.15 Basket SKT Ieper DSE C Lions Torhout DSE A
Zaterdag 22-05-2021 19.00 Lions Torhout DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE Z 2 1 0 1 0 4 78 80
2 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 2 1 0 1 0 4 91 88
3 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2 1 0 1 0 4 93 79
4 Kortrijk Spurs DSE E 1 1 0 0 0 3 62 25
5 Kortrijk Spurs DSE F 1 1 0 0 0 3 68 32
6 Avanti Dames Brugge DSE C 1 1 0 0 0 3 51 32
7 Lions Torhout DSE A 1 1 0 0 0 3 66 42
8 KB Oostende Bredene DSE Z 1 1 0 0 0 3 48 37
9 Basket SKT Ieper DSE C 1 1 0 0 0 3 50 42
10 Bobcat Wielsbeke DSE A 2 0 0 2 0 2 72 121
11 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B 2 0 0 2 0 2 61 119
12 Zedelgem Lions DSE A 1 0 0 1 0 1 42 66
13 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A 1 0 0 1 0 1 32 51