Home » Basket » Dames Basket

Dames Basket

Speelsters

Lincy De Groote

Kjenta Desimpelaere

Liesbeth El Bazi

Shanna Lingier

Linde Philippaerts

Merel Philippaerts

Katrien Teelen

Djensy Tournoy

Barbara Tyberghien

Evelyn Vandepoel

Gaëlla Van Wesemael

Eline Vanfleteren

Lisa Vens

Trainingsuren

Dinsdag : van 20u00 tot 21u30 - Sporthal De Sportbox Torhout

Vrijdag  :

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach: Lenie Duthoo

Ploegverantwoordelijke : Christa De Vriese

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 28-08-2021 17.30 Bbv Oedelem DSE A 49 - 65 Torhout Lions DSE A
Zaterdag 04-09-2021 17.00 Torhout Lions DSE A 56 - 43 Hades Kiewit BBC DSE A
Zaterdag 18/09/2021 19u00 Torhout Lions DSE A 85 - 44 BJM-Gembas Knesselare B

Bekerwedstrijden

Beker van West-Vlaanderen Dames Voorronde

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 19-09-2021 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 37 - 106 Torhout Lions DSE A

Competitiewedstrijden 2021/2022

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 02-10-2021 17.00 Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C Torhout Lions DSE A
Zondag 10-10-2021 17.30 Torhout Lions DSE A Basket Desselgem DSE A
Zondag 17-10-2021 16.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Torhout Lions DSE A
Zondag 31-10-2021 15.00 Torhout Lions DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 06-11-2021 18.00 Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A Torhout Lions DSE A
Zondag 14-11-2021 15.00 Torhout Lions DSE A Basket SKT Ieper DSE B
Zaterdag 20-11-2021 18.00 Kon BBC De Panne vzw DSE A Torhout Lions DSE A
Zondag 28-11-2021 15.00 Torhout Lions DSE A Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A
Zaterdag 04-12-2021 19.00 Torhout Lions DSE A Kortrijk Spurs DSE D
Zaterdag 11-12-2021 16.00 Bbv Oedelem DSE A Torhout Lions DSE A
Zaterdag 08-01-2022 19.00 KBGO Finexa Basket@Sea DSE A Torhout Lions DSE A
Zondag 16-01-2022 15.00 Torhout Lions DSE A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
Zondag 23-01-2022 15.00 Torhout Lions DSE A Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C
Zondag 30-01-2022 15.00 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B Torhout Lions DSE A
Zaterdag 05-02-2022 18.00 Basket Desselgem DSE A Torhout Lions DSE A
Zaterdag 12-02-2022 19.00 Torhout Lions DSE A B.C. Blue Stars Brugge DSE B
Zondag 20-02-2022 13.45 KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A Torhout Lions DSE A
Zondag 27-02-2022 15.00 Torhout Lions DSE A Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A
Zaterdag 05-03-2022 16.00 Basket SKT Ieper DSE B Torhout Lions DSE A
Zondag 13-03-2022 15.30 Torhout Lions DSE A Kon BBC De Panne vzw DSE A
Zondag 20-03-2022 15.00 Torhout Lions DSE A KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A
Zaterdag 26-03-2022 18.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Torhout Lions DSE A
Zaterdag 02-04-2022 17.30 Kortrijk Spurs DSE D Torhout Lions DSE A
Zondag 10-04-2022 15.00 Torhout Lions DSE A Bbv Oedelem DSE A
Zondag 24-04-2022 15.30 Zedelgem Lions DSE A Torhout Lions DSE A
Zaterdag 30-04-2022 19.00 Torhout Lions DSE A KBGO Finexa Basket@Sea DSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A
2 Basket Desselgem DSE A
3 Basket SKT Ieper DSE B
4 Basket Team Ion Waregem DSE C
5 B.C. Blue Stars Brugge DSE B
6 BBV Oedelem DSE A
7 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
8 KB Oostende Bredene DSE A
9 KBGO Duva Fruit Oostende DSE A
10 Kon. BBC De Panne vzw. DSE A
11 Kortrijk Spurs DSE D
12 Lions Torhout DSE A
13 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A
14 Zedelgem Lions DSE A